Cinselliğin Oluşumunda Kadının Görevleri Nelerdir?

Erkekler kadınlar gibi zihinsel düşünceler üzerine yorumlu bir beyin yapısına sahip değillerdir. Erkekler görsel hafızalarının daha fazla gelişmiş olmaların

dan dolayı dış güzelliğe oldukça fazla önem vermektedirler. İlk kez cinsel birliktelik yaşayacak kişilerin arasında cinselliğin oluşumunun doğru bir şekilde ilerlemesi için kadının erkek üzerinde güzelliğini kullanması gerekmektedir. Eğer ki kadın erkek üzerinde bir etki bırakamaz ise o ilişki bir kere yaşanıp bitebilir. Ancak evlilikte yaşanan ilişkilerde de kadının erkeğin görsel hafızasına hitap etmesi çok önemlidir.

Evli Olan Kişilerin Cinsel Yaşamı Nasıl Değişir?

Evli olan kişilerin cinsel yaşamlarının belli bir süre sonra azalmasının en önemli nedenlerinden birisi kadının eskisi kadar bu konuya önem vermemesidir. Özellikle evli oldukları için güzellik anlamında ilişkiye bir şey katmayan kadınlar erkekler tarafından aldatılıyor. Daha doğrusu bu bir ihtimal dahi olsa kadının bu konuda erkek üzerinde cinsellik anlamında büyük bir etkisi olduğu unutulmamalıdır. İlgisiz olan bir ilişki üzerinde nasıl sıkıntılar yaşanabiliyorsa kadının kendisine bakmaması durumunda da cinsel hayatınızda duraksamalar yaşanabilir. Kurtköy escort.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*